Iubenda Integration (7.x-2.3) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: error
hy: սխալ

en: Top
hy: Վերև

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Text
hy: Տեքստ

en: Block
hy: Բլոկ

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Logo
hy: Լոգո

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Background color
hy: Ֆոնի գույն

en: info
hy: տեղեկություն

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
