Iubenda Integration (7.x-2.3) - en to is translation catalogue (21 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Development
is: Þróun

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: error
is: villa

en: Top
is: Toppur

en: Format
is: Stílsnið

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: Text
is: Texti

en: Theme
is: Þema

en: Block
is: Blokk

en: Logo
is: Táknmynd

en: Footer
is: Fótur

en: Background color
is: Bakgrunnslitur

en: Text color
is: Litur á texta

en: Position
is: Staðsetning

en: Font size
is: Leturstærð

en: Style
is: Stíll

en: info
is: upplýsingar

en: Black
is: Svartur

en: - Select -
is: - Velja -
