Iubenda Integration (7.x-2.3) - en to ka translation catalogue (19 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: error
ka: შეცდომა

en: Top
ka: ზედა

en: Format
ka: ფორმატი

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Text
ka: ტექსტი

en: Block
ka: ბლოკი

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Logo
ka: ლოგო

en: Other
ka: სხვა

en: Background color
ka: ფონის ფერი

en: Text color
ka: ტექსტის ფერი

en: Position
ka: პოციზია

en: Buttons
ka: ღილაკები

en: Style
ka: სტილი

en: info
ka: ინფორმაცია
