Iubenda Integration (7.x-2.3) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Development
kk: Дамыту

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: error
kk: Қате

en: Text
kk: Текст

en: Block
kk: Блок

en: Logo
kk: Логотип

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Other
kk: Басқа

en: Background color
kk: Фон түсі

en: Text color
kk: Мәтін түсі

en: info
kk: ақпарат

en: Black
kk: Қара
