Iubenda Integration (7.x-2.3) - en to lv translation catalogue (32 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Development
lv: Izstrāde

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: error
lv: kļūda

en: Top
lv: Augša

en: Format
lv: Formāts

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Text
lv: Teksts

en: Theme
lv: Tēma

en: Block
lv: Bloks

en: Bottom
lv: Apakša

en: Footer
lv: Kājene

en: Colors
lv: Krāsas

en: Other
lv: Citi

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: Banner
lv: Baneris

en: Position
lv: Pozīcija

en: Font size
lv: Fonta izmērs

en: White
lv: Balts

en: Style
lv: Stils

en: Top left
lv: Augšdaļā pa kreisi

en: Top right
lv: Augšējā labajā stūrī

en: Bottom right
lv: Apakšējā labajā pusē

en: Bottom left
lv: Apakšā kreisajā pusē

en: Form
lv: Forma

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: info
lv: informācija

en: Black
lv: Melns

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Debugging
lv: Atkļūdošana
