Iubenda Integration (7.x-2.3) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: error
mn: алдаа

en: Top
mn: Дээд

en: Format
mn: Бүтэц

en: Text
mn: Текст

en: Theme
mn: Загвар

en: Block
mn: Хавтан

en: Bottom
mn: Доод

en: Logo
mn: Лого

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Background color
mn: Суурь өнгө

en: Text color
mn: Текстний өнгө

en: info
mn: мэдээлэл
