Iubenda Integration (7.x-2.3) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: error
my: မှားယွင်းချက်

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Format
my: ပုံစံ

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Other
my: အခြား

en: Background color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Text color
my: စာသားအရောင်

en: Font size
my: စာလုံးအရွယ်အစား

en: info
my: သတင်းအချက်အလက်

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
