Iubenda Integration (7.x-2.3) - en to no translation catalogue (30 entries)

en: Content
no: Innhold

en: Development
no: Utvikling

en: Disabled
no: Deaktivert

en: Enabled
no: Aktivert

en: error
no: feil

en: Top
no: Til toppen

en: Advanced settings
no: Avanserte innstillinger

en: Text
no: Tekst

en: Theme
no: Utseendemal

en: Block
no: Blokk

en: Bottom
no: Bunnen

en: Footer
no: Bunntekst

en: Colors
no: Farger

en: Other
no: Annet

en: Background color
no: Bakgrunnsfarge

en: Text color
no: Tekstfarge

en: Position
no: Posisjon

en: Buttons
no: Knapper

en: White
no: Hvit

en: Style
no: Stil

en: Top left
no: Øverst til venstre

en: Top right
no: Øverst til høyre

en: Bottom right
no: Nederst til høyre

en: Bottom left
no: Nederst til venstre

en: No style
no: Ingen formatering

en: Form
no: Skjema

en: Debug
no: Feilsøk

en: Black
no: Sort

en: - Select -
no: - Velg -

en: Debugging
no: Feilsøking
