Iubenda Integration (7.x-2.3) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Development
ne: विकास

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: error
ne: त्रुटि

en: Top
ne: माथि

en: Block
ne: ब्लक

en: Logo
ne: ब्याज

en: Footer
ne: फुटर

en: info
ne: जानकारी

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
