Iubenda Integration (7.x-2.3) - en to fa translation catalogue (26 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Development
fa: توسعه

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Top
fa: بالا

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Text
fa: متن

en: Theme
fa: پوسته

en: Block
fa: قالبک

en: Bottom
fa: پایین

en: Logo
fa: آرم

en: Footer
fa: پاورقی

en: Other
fa: ساير

en: Background color
fa: رنگ پس‌زمینه

en: Text color
fa: رنگ متن

en: Position
fa: موقعیت

en: White
fa: سفید

en: Style
fa: اصلوب

en: Bottom right
fa: پائین راست

en: Bottom left
fa: پائین چپ

en: Form
fa: ورقه

en: Debug
fa: اشکال زدایی

en: info
fa: اطلاعات

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Debugging
fa: اشکال‌زدایی
