Iubenda Integration (7.x-2.3) - en to ps translation catalogue (17 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Format
ps: بڼه

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: Text
ps: متن

en: Theme
ps: ویینه

en: Block
ps: غونډ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Other
ps: نور

en: Background color
ps: شاليد رنګ

en: Text color
ps: متن رنګ

en: Position
ps: ځاى

en: Buttons
ps: تڼیګانې

en: Style
ps: ډول

en: Bottom right
ps: لاندې ښی

en: Bottom left
ps: لاندې کيڼ

en: - Select -
ps: - غوره -
