Iubenda Integration (7.x-2.3) - en to ro translation catalogue (29 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: error
ro: eroare

en: Top
ro: Sus

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Theme
ro: Temă

en: Block
ro: Bloc

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Logo
ro: Siglă

en: Footer
ro: Subsol

en: Other
ro: Altele

en: Background color
ro: Culoare fundal

en: Text color
ro: Culoare text

en: Position
ro: Poziţie

en: Font size
ro: Mărimea fontului

en: Buttons
ro: Butoane

en: Style
ro: Stil

en: Top left
ro: Stânga sus

en: Top right
ro: Dreapta sus

en: Bottom right
ro: Dreapta jos

en: Bottom left
ro: Stânga jos

en: No style
ro: Fără stil

en: Form
ro: Formular

en: Classes
ro: Clase

en: Black
ro: Negru

en: - Select -
ro: -Selectaţi-

en: Debugging
ro: Depanare
