Iubenda Integration (7.x-2.3) - en to ru translation catalogue (44 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Development
ru: Разработка

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: error
ru: ошибка

en: Top
ru: Вверху

en: Format
ru: Формат

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: Text
ru: Текст

en: Theme
ru: Тема

en: Block
ru: Блок

en: Bottom
ru: Снизу

en: Logo
ru: Логотип

en: Footer
ru: Подвал

en: Colors
ru: Цвета

en: Other
ru: Другое

en: Background color
ru: Цвет фона

en: Text color
ru: Цвет текста

en: Site ID
ru: ID сайта

en: Banner
ru: Баннер

en: Required parameters
ru: Обязательные параметры

en: Position
ru: Позиция

en: Font size
ru: Размер шрифта

en: Buttons
ru: Кнопки

en: White
ru: Белый

en: Style
ru: Стиль

en: Top left
ru: Вверху слева

en: Top right
ru: Вверху справа

en: Bottom right
ru: Внизу справа

en: Bottom left
ru: Внизу слева

en: No style
ru: Нет стиля

en: Form
ru: Форма

en: Debug
ru: Отладка

en: Classes
ru: Классы

en: info
ru: информация

en: Black
ru: Чёрный

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Debugging
ru: Отладка

en: Checkbox
ru: Флажок

en: Slide down
ru: Скольжение вниз

en: Radio
ru: Радио

en: At least @a
ru: меньше @a

en: @e: At least @a
ru: @e: Как минимум @a

en: Directory @path was created
ru: Каталог @path был создан
