Iubenda Integration (7.x-2.3) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Content
sr: Садржај

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: error
sr: грешка

en: Text
sr: Текст

en: Theme
sr: Тема

en: Block
sr: Блок

en: Logo
sr: Лого

en: Footer
sr: Подножје

en: Text color
sr: Боја текста

en: info
sr: информација
