Iubenda Integration (7.x-2.3) - en to sv translation catalogue (35 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Development
sv: Utveckling

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: error
sv: fel

en: Top
sv: Överst

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Theme
sv: Tema

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Logo
sv: Logotyp

en: Footer
sv: Sidfot

en: Colors
sv: Färger

en: Other
sv: Övriga

en: Background color
sv: Bakgrundsfärg

en: Text color
sv: Textfärg

en: Font size
sv: Teckenstorlek

en: Buttons
sv: Knappar

en: White
sv: Vit

en: Style
sv: Stil

en: Top left
sv: Längst upp till vänster

en: Top right
sv: Längst upp till höger

en: Bottom right
sv: Längst ned till höger

en: Bottom left
sv: Längst ned till vänster

en: No style
sv: Ingen stil

en: Form
sv: Formulär

en: Debug
sv: Felsök

en: Classes
sv: Klasser

en: Black
sv: Svart

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Debugging
sv: Felsökning

en: Checkbox
sv: Kryssruta

en: Slide down
sv: Glid ned

en: Privacy Policy
sv: Integritetspolicy

en: At least @a
sv: Åtminstone @a

en: Directory @path was created
sv: Katalog @path skapades
