Iubenda Integration (7.x-2.3) - en to vi translation catalogue (31 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Development
vi: Phát triển

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: error
vi: lỗi

en: Top
vi: Đầu

en: Format
vi: Định dạng

en: Advanced settings
vi: Các thiết lập nâng cao

en: Text
vi: Văn bản

en: Theme
vi: Sắc thái

en: Block
vi: Khối

en: Bottom
vi: Cuối

en: Logo
vi: Biểu huy

en: Footer
vi: Phần chân

en: Other
vi: Khác

en: Background color
vi: Màu nền

en: Text color
vi: Màu chữ

en: Position
vi: Vị trí

en: Font size
vi: Cỡ chữ

en: Style
vi: Kiểu dáng

en: Top left
vi: Trên trái

en: Top right
vi: Trên phải

en: Bottom right
vi: Dưới phải

en: Bottom left
vi: Dưới trái

en: Form
vi: Biểu mẫu

en: Debug
vi: Tìm lỗi

en: info
vi: thông tin

en: Black
vi: Đen

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: Debugging
vi: Gỡ lỗi

en: Radio
vi: Rađiô
