Iubenda Integration (7.x-2.4) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: error
af: fout

en: Block
af: Blok

en: Footer
af: Onderskrif

en: Other
af: Ander

en: Black
af: Swart
