Iubenda Integration (7.x-2.4) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Development
ast: Desendolcu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: error
ast: fallu

en: Top
ast: Cimeru

en: Format
ast: Formatu

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: Text
ast: Testu

en: Block
ast: Bloque

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Other
ast: Otru

en: Background color
ast: Color de fondu

en: Text color
ast: Color del testu
