Iubenda Integration (7.x-2.4) - en to az translation catalogue (25 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Development
az: Develop

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: error
az: səhv

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Text
az: Mətn

en: Theme
az: Tema

en: Block
az: Blok

en: Bottom
az: Aşağı

en: Logo
az: loqo

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Other
az: Digər

en: Background color
az: Arxa rəng

en: Position
az: Vəzifə

en: White
az: Ağ

en: Style
az: Stil

en: Top left
az: Yuxarı sol

en: Top right
az: Yuxarı sağ

en: Bottom right
az: Aşağı sağ

en: Bottom left
az: Aşağı sol

en: Form
az: Forma

en: Debug
az: Debaq

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Debugging
az: Sazlama
