Iubenda Integration (7.x-2.4) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Development
bg: Разработка

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: error
bg: грешка

en: Top
bg: Връх

en: Format
bg: Формат

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Text
bg: Текст

en: Block
bg: Блокирай

en: Bottom
bg: Дъно

en: Logo
bg: Лого

en: Footer
bg: Под черта

en: Other
bg: Други

en: Text color
bg: Цвят на текста

en: info
bg: информация

en: Black
bg: Черен
