Iubenda Integration (7.x-2.4) - en to bo translation catalogue (30 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Top
bo: འགོ

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Logo
bo: ཁ་རྟགས

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Other
bo: གཞན

en: Background color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Text color
bo: ཡིག་གེའི་ཁ་དོག

en: Position
bo: གནས་ས

en: Font size
bo: ཡིག་གཟུགས་ཀྱི་ཆེ་ཆུང

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Top left
bo: གཡོན་འགོ

en: Top right
bo: གཡས་འགོ

en: Bottom right
bo: གཡས་འོག

en: Bottom left
bo: གཡོན་འོག

en: No style
bo: བཟོ་ཉམས་མེད་པ།

en: Form
bo: རེའུ་མིག

en: Debug
bo: སྐྱོན་སེལ

en: Classes
bo: སྒྲིག་དཔེ

en: info
bo: ཆ་འཕྲིན།

en: Debugging
bo: གནོད་སྐྱོན་སེལ་བ
