Iubenda Integration (7.x-2.4) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: error
dz: འཚོལ་བ།

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Logo
dz: ལས་རྟགས།

en: Text color
dz: ཚིག་ཡིག་གི་ཚོས་གཞི་
