Iubenda Integration (7.x-2.4) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: error
eo: eraro

en: Text
eo: Teksto

en: Block
eo: Bloko

en: Logo
eo: Emblemo

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Other
eo: Alia

en: Text color
eo: Teksta koloro

en: Banner
eo: Rubando

en: Position
eo: Loko

en: Font size
eo: Grandeco de tiparo

en: info
eo: informo

en: Black
eo: Nigra
