Iubenda Integration (7.x-2.4) - en to eu translation catalogue (29 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Development
eu: Garapena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: error
eu: errorea

en: Top
eu: Goian

en: Format
eu: Formatua

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Text
eu: Testua

en: Theme
eu: Tema

en: Block
eu: Blokea

en: Bottom
eu: Behean

en: Logo
eu: Logotipoa

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Other
eu: Bestea

en: Text color
eu: Testuaren kolorea

en: Position
eu: Kokapena

en: Font size
eu: Letra tamaina

en: Buttons
eu: Botoiak

en: Style
eu: Estiloa

en: Top left
eu: Goian ezkerrean

en: Top right
eu: Goian eskuinean

en: Bottom right
eu: Behean eskuinean

en: Bottom left
eu: Behean ezkerrean

en: No style
eu: Estilorik gabe

en: Form
eu: Formularioa

en: Debug
eu: Araztu

en: Black
eu: Beltza

en: - Select -
eu: - Aukeratu -
