Iubenda Integration (7.x-2.4) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Content
fil: Nilalaman

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: error
fil: mali

en: Block
fil: Tipak

en: Footer
fil: Paanan

en: info
fil: impormasyon

en: - Select -
fil: - Pumili -
