Iubenda Integration (7.x-2.4) - en to fr translation catalogue (39 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Development
fr: Développement

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: error
fr: erreur

en: Top
fr: Haut

en: Advanced settings
fr: Paramètres avancés

en: Text
fr: Texte

en: Theme
fr: Thème

en: Block
fr: Bloc

en: Bottom
fr: Bas

en: Footer
fr: Pied de page

en: Colors
fr: Couleurs

en: Other
fr: Autre

en: Background color
fr: Couleur d'arrière-plan

en: Text color
fr: Couleur du texte

en: Site ID
fr: Identifiant du site

en: Banner
fr: Bannière

en: Link Text
fr: Lier le texte

en: Font size
fr: Taille de police

en: Buttons
fr: Boutons

en: White
fr: Blanc

en: Top left
fr: Haut gauche

en: Top right
fr: Haut droit

en: Bottom right
fr: Bas droit

en: Bottom left
fr: Bas gauche

en: No style
fr: Aucun style

en: Form
fr: Formulaire

en: Log level
fr: Niveau de journalisation

en: Black
fr: Noir

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Debugging
fr: Débogage

en: Checkbox
fr: Case à cocher

en: Slide down
fr: Glisser vers le bas

en: Privacy Policy
fr: Politique de Confidentialité

en: At least @a
fr: Au moins @a

en: Directory @path was created
fr: Le répertoire @path a été créé

en: GDPR
fr: RGPD

en: Purposes
fr: Finalités
