Iubenda Integration (7.x-2.4) - en to gl translation catalogue (33 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: error
gl: erro

en: Top
gl: Superior

en: Format
gl: Formato

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Text
gl: Texto

en: Theme
gl: Tema

en: Block
gl: Bloque

en: Bottom
gl: Botón

en: Logo
gl: Logotipo

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Colors
gl: Cores

en: Other
gl: Outro

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: Text color
gl: Cor do texto

en: Position
gl: Posición

en: Font size
gl: Tamaño do tipo de letra

en: Buttons
gl: Botóns

en: White
gl: Branco

en: Style
gl: Estilo

en: Top left
gl: Arriba á esquerda

en: Top right
gl: Arriba á dereita

en: Bottom right
gl: Abaixo á dereita

en: Bottom left
gl: Abaixo á esquerda

en: Form
gl: Formulario

en: Debug
gl: Depuración

en: info
gl: información

en: Black
gl: Negro

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Debugging
gl: Depuración
