Iubenda Integration (7.x-2.4) - en to hr translation catalogue (25 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Development
hr: Razvoj

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: error
hr: greška

en: Format
hr: Oblik

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Text
hr: Tekst

en: Theme
hr: Tema

en: Block
hr: Blok

en: Bottom
hr: Dno

en: Footer
hr: Podnožje

en: Other
hr: Ostalo

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: Text color
hr: Boja teksta

en: Position
hr: Pozicija

en: Font size
hr: Veličina fonta

en: Style
hr: Stil

en: Top left
hr: Vrh lijevo

en: Top right
hr: Vrh desno

en: Bottom right
hr: Dno desno

en: Bottom left
hr: Dno lijevo

en: Debug
hr: Uklanjanje grešaka

en: Black
hr: Crna

en: - Select -
hr: - Odaberi -
