Iubenda Integration (7.x-2.4) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Development
jv: Pangembangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: error
jv: salah

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Text
jv: Teks

en: Theme
jv: Tema

en: Block
jv: Blok

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Other
jv: Liyané

en: Background color
jv: Warna Background

en: Text color
jv: Warna tèks

en: Font size
jv: Ukuran huruf

en: - Select -
jv: - Pilih -
