Iubenda Integration (7.x-2.4) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Content
os: Мидис

en: Development
os: Райрæзт

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: error
os: рæдыд

en: Format
os: Формат
