Iubenda Integration (7.x-2.4) - en to pl translation catalogue (38 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: error
pl: błąd

en: Top
pl: Góra strony

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Text
pl: Tekst

en: Theme
pl: Skórka

en: Block
pl: Blok

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Footer
pl: Stopka

en: Colors
pl: Kolory

en: Other
pl: Inne

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Text color
pl: Kolor tekstu

en: Banner
pl: Baner

en: Position
pl: Pozycja

en: Font size
pl: Rozmiar czcionki

en: Buttons
pl: Przyciski

en: White
pl: Biały

en: Style
pl: Styl

en: Top left
pl: Lewy górny róg

en: Top right
pl: Prawy górny róg

en: Bottom right
pl: Prawy dolny róg

en: Bottom left
pl: Lewy dolny róg

en: No style
pl: Brak stylu

en: Form
pl: Formularz

en: Log level
pl: Poziom logowania

en: Debug
pl: Debugowanie

en: Classes
pl: Klasy

en: info
pl: informacja

en: Black
pl: Czarny

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Debugging
pl: Debugowanie

en: Checkbox
pl: Pole wyboru

en: Slide down
pl: Przesuń w dół

en: At least @a
pl: Przynajmniej @a
