Iubenda Integration (7.x-2.4) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: error
sq: gabim

en: Block
sq: Bllokuar

en: Logo
sq: Stema

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Other
sq: Tjetër

en: Text color
sq: Ngjyra e tekstit

en: info
sq: informacion

en: Black
sq: E zezë
