Iubenda Integration (7.x-2.4) - en to tr translation catalogue (35 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Development
tr: Geliştirme

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: error
tr: hata

en: Top
tr: En üst

en: Format
tr: Biçim

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Text
tr: Metin

en: Theme
tr: Tema

en: Block
tr: Blok

en: Bottom
tr: Alt

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Colors
tr: Renkler

en: Other
tr: Diğer

en: Background color
tr: Arkaplan rengi

en: Text color
tr: Yazı rengi

en: Required parameters
tr: Gerekli parametreler

en: Position
tr: Konum

en: Font size
tr: Yazı tipi boyutu

en: Buttons
tr: Düğmeler

en: White
tr: Beyaz

en: Style
tr: Biçem (stil)

en: Top left
tr: Üst sol

en: Top right
tr: Üst sağ

en: Bottom right
tr: Alt sağ

en: Bottom left
tr: Alt sol

en: No style
tr: Stil yok

en: Debug
tr: Hata ayıkla

en: Classes
tr: Sınıflar

en: info
tr: bilgi

en: Black
tr: Siyah

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Debugging
tr: Hata ayıklama

en: At least @a
tr: En azından @a
