Iubenda Integration (7.x-2.5) - en to am translation catalogue (16 entries)

en: Content
am: ይዞታ

en: Development
am: ልማት

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: error
am: ስህተት

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Block
am: ጥምር

en: Logo
am: አርማ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Text color
am: የጽሑፍ ቀለም

en: Position
am: ቦታ

en: Top left
am: ከላይ በስተግራ

en: Top right
am: ከላይ በስተቀኝ

en: Bottom right
am: ከታች በስተቀኝ

en: Bottom left
am: ከታች በስተግራ

en: info
am: መረጃ
