Iubenda Integration (7.x-2.5) - en to be translation catalogue (22 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Development
be: Распрацоўка

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: error
be: памылка

en: Top
be: Верх

en: Format
be: Фармат

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: Text
be: Тэкст

en: Theme
be: Тэма

en: Block
be: Блок

en: Bottom
be: Знізу

en: Logo
be: Лагатып

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Other
be: Іншыя

en: Background color
be: Колер фона

en: Text color
be: Колер  тэксту

en: Banner
be: Банэр

en: Form
be: Форма

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)

en: info
be: Інфармацыя

en: - Select -
be: - Выбраць -
