Iubenda Integration (7.x-2.5) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: error
bs: greška

en: Text
bs: Tekst

en: Theme
bs: Tema

en: Block
bs: Blok

en: Colors
bs: Boje

en: Text color
bs: Boja teksta

en: Style
bs: Stil
