Iubenda Integration (7.x-2.5) - en to et translation catalogue (33 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Development
et: Arendus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: error
et: veateade

en: Top
et: Ülesse

en: Format
et: Vorming

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Text
et: Tekst

en: Theme
et: Teema

en: Block
et: Plokk

en: Bottom
et: Alumine

en: Footer
et: Jalus

en: Other
et: Muu

en: Background color
et: Taustavärv

en: Text color
et: Teksti värvus

en: Banner
et: Bänner

en: Position
et: Asukoht

en: Link Text
et: Lingi tekst

en: Buttons
et: Nupud

en: White
et: Valge

en: Style
et: Stiil

en: Top left
et: Ülemine vasak

en: Top right
et: Ülemine parem

en: Bottom right
et: All paremal

en: Bottom left
et: Alumine vasak

en: No style
et: Pole stiile

en: Form
et: Vorm

en: Debug
et: Siluma

en: Classes
et: Klassid

en: Black
et: Must

en: - Select -
et: - Vali -

en: Debugging
et: Silumine
