Iubenda Integration (7.x-2.5) - en to fi translation catalogue (31 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Development
fi: Kehitys

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: error
fi: virhe

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Format
fi: Muoto

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Text
fi: Teksti

en: Theme
fi: Teema

en: Block
fi: Lohko

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Other
fi: Muu

en: Background color
fi: Taustaväri

en: Text color
fi: Tekstin väri

en: Position
fi: Sijoitus

en: Font size
fi: Fontin koko

en: Buttons
fi: Painikkeet

en: Style
fi: Tyyli

en: Top left
fi: Vasemmalla ylhäällä

en: Top right
fi: Oikealla ylhäällä

en: Bottom right
fi: Alhaalla oikealla

en: Bottom left
fi: Alhaalla vasemmalla

en: No style
fi: Ei tyyliä

en: Form
fi: Kaavake

en: Debug
fi: Debuggaa

en: Black
fi: Musta

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Debugging
fi: Debuggaus

en: Slide down
fi: Liu'uta alas
