Iubenda Integration (7.x-2.5) - en to id translation catalogue (27 entries)

en: Content
id: Konten

en: Development
id: Pengembangan

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Top
id: Atas

en: Advanced settings
id: Pengaturan lanjutan

en: Text
id: Teks

en: Theme
id: Tema

en: Block
id: Blok

en: Bottom
id: Dasar

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Other
id: Lainnya

en: Background color
id: Warna latar belakang

en: Text color
id: Warna teks

en: Position
id: Posisi

en: Font size
id: Ukuran Font

en: Buttons
id: Tombol

en: White
id: Putih

en: Style
id: Gaya

en: Top left
id: Kiri atas

en: Top right
id: Kanan atas

en: Bottom right
id: Kanan bawah

en: Bottom left
id: Kiri bawah

en: Form
id: Formulir

en: Black
id: Hitam

en: - Select -
id: - Pilih -

en: Debugging
id: Pencarian bug
