Iubenda Integration (7.x-2.5) - en to ja translation catalogue (39 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Development
ja: 開発

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: error
ja: エラー

en: Top
ja: トップ

en: Format
ja: フォーマット

en: Advanced settings
ja: 高度な設定

en: Text
ja: テキスト

en: Theme
ja: テーマ

en: Block
ja: ブロック

en: Bottom
ja: ボトム

en: Logo
ja: ロゴ

en: Footer
ja: フッター

en: Other
ja: その他

en: Background color
ja: 背景色

en: Text color
ja: テキストの色

en: Site ID
ja: サイトID

en: Banner
ja: バナー

en: Required parameters
ja: 必須パラメータ

en: Position
ja: ポジション

en: Font size
ja: フォントサイズ

en: Buttons
ja: ボタン

en: White
ja: 白

en: Style
ja: スタイル

en: Top left
ja: 左上

en: Top right
ja: 右上

en: Bottom right
ja: ボトム 右

en: Bottom left
ja: ボトム 左

en: No style
ja: スタイルなし

en: Form
ja: フォーム

en: Debug
ja: デバッグ

en: Classes
ja: クラス

en: info
ja: 情報

en: Black
ja: ブラック

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Debugging
ja: デバッグ処理

en: Checkbox
ja: チェックボックス

en: warn
ja: 警告
