Iubenda Integration (7.x-2.5) - en to km translation catalogue (20 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: error
km: កំហុស

en: Top
km: កំពូល

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Block
km: ប្លុក

en: Bottom
km: បាត

en: Logo
km: រូប​សញ្ញា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Background color
km: ពណ៌​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ

en: Text color
km: ពណ៌​អត្ថបទ

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស

en: info
km: ព័ត៌មាន

en: Black
km: ខ្មៅ

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
