Iubenda Integration (7.x-2.5) - en to lt translation catalogue (29 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: error
lt: klaida

en: Top
lt: Viršus

en: Format
lt: Formatas

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Text
lt: Tekstas

en: Theme
lt: Tema

en: Block
lt: Blokas

en: Bottom
lt: Apačia

en: Logo
lt: Logotipas

en: Footer
lt: Poraštė

en: Other
lt: Kiti

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Position
lt: Pozicija

en: Font size
lt: Šrifto dydis

en: Buttons
lt: Mygtukai

en: White
lt: Baltas

en: Style
lt: Stilius

en: Form
lt: Forma

en: Log level
lt: Rašymo lygis

en: Debug
lt: Derinimas

en: info
lt: informacija

en: Black
lt: Juoda

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Checkbox
lt: Žymimasis langelis/Checkbox
