Iubenda Integration (7.x-2.5) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: error
ml: പ്രശ്നം

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്

en: Logo
ml: ലോഗോ

en: info
ml: വിവരം
