Iubenda Integration (7.x-2.5) - en to sl translation catalogue (20 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Development
sl: Razvoj

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: error
sl: napaka

en: Top
sl: Na vrhu

en: Format
sl: Oblika

en: Text
sl: Besedilo

en: Theme
sl: Tema

en: Block
sl: Blok

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Footer
sl: Noga

en: Text color
sl: Barva besedila

en: Position
sl: Položaj

en: White
sl: Bela

en: Top left
sl: Zgoraj levo

en: Top right
sl: Zgoraj desno

en: Bottom right
sl: Spodaj desno

en: Bottom left
sl: Spodaj levo

en: Debug
sl: Razhroščevanje
