Iubenda Integration (7.x-2.5) - en to ca translation catalogue (30 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Top
ca: Part superior

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Theme
ca: Tema

en: Block
ca: Bloc

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Logo
ca: Logotip

en: Footer
ca: Peu

en: Other
ca: Altres

en: Background color
ca: Color de fons

en: Text color
ca: Color del text

en: Position
ca: Posició

en: Font size
ca: Mida del tipus de lletra

en: Buttons
ca: Botons

en: White
ca: Blanc

en: Style
ca: Estil

en: Top left
ca: Part superior esquerra

en: Top right
ca: Part superior dreta

en: Bottom right
ca: Part inferior dreta

en: Bottom left
ca: Part inferior esquerra

en: No style
ca: Sense estil

en: Form
ca: Formulari

en: Debug
ca: Depuració

en: info
ca: informació

en: Black
ca: Negre

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Debugging
ca: Depuració
