Iubenda Integration (7.x-2.5) - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: error
cy: gwall

en: Format
cy: Fformat

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: Text
cy: Testun

en: Theme
cy: Thema

en: Block
cy: Bloc

en: Footer
cy: Troedyn

en: Other
cy: Arall

en: Text color
cy: Lliw testun

en: Position
cy: Lleoliad

en: Style
cy: Arddull

en: info
cy: gwybodaeth

en: Black
cy: Du
