Iubenda Integration (7.x-2.5) - en to da translation catalogue (31 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Development
da: Udvikling

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: error
da: fejl

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: Text
da: Tekst

en: Theme
da: Tema

en: Block
da: Blok

en: Bottom
da: Bund

en: Footer
da: Sidefod

en: Colors
da: Farver

en: Other
da: Anden

en: Background color
da: Baggrundsfarve

en: Text color
da: Tekstfarve

en: Position
da: Placering

en: Font size
da: Skriftstørrelse

en: Buttons
da: Knapper

en: White
da: Hvid

en: Style
da: Typografi

en: Top left
da: Øverst til venstre

en: Top right
da: Øverst til højre

en: Bottom right
da: Nederst til højre

en: Bottom left
da: Nederst til venstre

en: No style
da: Ingen style

en: Form
da: Formular

en: Classes
da: Klasser

en: Black
da: Sort

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Slide down
da: Glid ned

en: Directory @path was created
da: Folderen @path blev oprettet
