Iubenda Integration (7.x-2.5) - en to el translation catalogue (32 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: error
el: σφάλμα

en: Top
el: Κορυφή

en: Format
el: Μορφή

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Text
el: Κείμενο

en: Theme
el: Θέμα

en: Block
el: Μπλοκ

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Logo
el: Λογότυπο

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Other
el: Άλλο

en: Background color
el: Χρώμα παρασκηνίου

en: Text color
el: Χρώμα κειμένου

en: Position
el: Θέση

en: Font size
el: Μέγεθος γραμματοσειράς

en: Buttons
el: Κουμπιά

en: White
el: Λευκό

en: Style
el: Στυλ

en: Top left
el: Πάνω αριστερά

en: Top right
el: Πάνω δεξιά

en: Bottom right
el: Κάτω δεξιά

en: Bottom left
el: Κάτω αριστερά

en: Form
el: Φόρμα

en: Debug
el: Αποσφαλμάτωση

en: info
el: πληροφορία

en: Black
el: Μαύρο

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Debugging
el: Αποσφαλμάτωση
