Iubenda Integration (7.x-2.5) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Development
gu: વિકાસ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: error
gu: ભુલ

en: Text
gu: લખાણ

en: Bottom
gu: નીચે

en: Logo
gu: ્ચિન્હ

en: Other
gu: અન્ય

en: Background color
gu: પૃષ્ઠભૂમિ રંગ

en: Text color
gu: લખાણ રંગ

en: Top left
gu: ઉપર ડાબી બાજુ

en: Top right
gu: ઉપર જમણું બાજુ

en: info
gu: માહિતી
