Iubenda Integration (7.x-2.3) - en to he translation catalogue (35 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Development
he: פיתוח

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: error
he: שגיאות

en: Top
he: עליון

en: Format
he: פורמט

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Text
he: טקסט

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Block
he: בלוק

en: Bottom
he: למטה

en: Logo
he: לוגו

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Colors
he: צבעים

en: Other
he: אחר

en: Background color
he: צבע רקע

en: Text color
he: צבע הטקסט

en: Banner
he: באנר

en: Position
he: מיקום

en: Font size
he: גודל גופן

en: Buttons
he: כפתורים

en: White
he: לבן

en: Style
he: סגנון

en: Top left
he: למעלה משמאל

en: Top right
he: למעלה מימין

en: Bottom right
he: בתחתית מימין

en: Bottom left
he: בתחתית משמאל

en: Form
he: טופס

en: Debug
he: אתר באגים

en: info
he: מידע

en: Black
he: שחור

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Debugging
he: איתור באגים

en: Checkbox
he: תיבת סימון
